מה הם כעסים ואיך מטפלים בהם? כעסים או עצבים הם בעצם רגשות או תחושות שהאדם מרגיש בתוך הגוף הפיזי שלו ומשפיעים על הגוף המנטלי והאנרגטי שלו. כעסים הם בסך הכל סממנים לתדר מסוים לרוב נמוך שאדם משדר בו.
טיפול בכעסים הוא בעצם טיפול שמאפשר לאדם לעבור תהליך להעלאת התדר שהוא משדר בו על ידי עבודה ממוקדת ומדויקת על גורמים היוצרים את הרגשות והתחושות המביאים לחוסר איזון בכל המערכות האדם.

טיפול בכעסים הוא משפר איכות חיים באופן מידי ומעניק לאנשים כלים להתמודד עם מצבי יום יום בחיים בצורה כיפית ונעימה . יתרון של טיפול בכעסים שהוא פועל ברובד החוויתי לכם השינוי נלמד ונקלט אחד ולתמיד.

כמו כן טיפול בכעסים מתייחס לכל הרבדים המרכיבים את האדם גוף-נפש-רוח ונוגע בכל תחומי החיים. הטיפול מקנה ידע וכלים לניהול האזנה אישית הולמת ומספקת את כל צרכי האדם, לימוד ותרגול שיטות המניעות ומשחררות את הגוף וכתוצאה את הנפש והרוח, הפנה ויישום טכניקות שעובדות על האמונות, תפיסות והגדרות פנימיות של התת מודע לצד העבודה עם עולם הרגשות ולימוד כלים שמאפשרים לנהל אותם ולא להיות מנוהל על ידי הרגשות. אפשר לומר שהיום כמעט כל אחד צריך לעבור טיפול בכעסים ועצבים כדי ללמוד כלים המאפשרים התנהלות טובה יותר בחיים . כלים שמאפשרים לחיות את החיים מתוך שמחה, סיפוק והנאה במקום לחץ, כעס, עצבים ופחדים.
אז קדימה לפעולה, אין טעם שתחיו בעצבים אפילו עוד שנייה.

סדנא זו נוצרה מתוך רצון רב להעניק לאנשים כלים יעילים, קלים, יישומיים, זמינים ונגישים לטיפול בכעסים באופן מידי ולטווח ארוך של זמן.
סדנא לטיפול בכעסים מתאימה לאנשים בגילאים 25-65 אשר סובלים מכעסים ותסמיניהם לסוגם ומעוניינים ללמוד כלים שיאפשרו להם לטפל בעצמם בכעסים שלהם וללמוד לנהל אותם במקום הכעסים ועצבים ינהלו את האנשים.

סדנא לטיפול בכעסים מעניקה למשתתפים כלים מקצועיים, פרקטיים, נגישים, יישומיים בקלות לטיפול ושליטה בכעסים כאן ועכשיו. בנוסף הסדנא לטיפול בכעסים מעשירה את המשתתפים בידע נרחב הקשור לניהול אפקטיבי תחומי חיים השונים  ומעניקה בכלים לשיפור איכות החיים.
הסדנא לטיפול בכעסים מורכבת  משני חלקים עם הפסקה קצרה בכל חלק והפסקה ארוכה בין החלקים. ישנו חלק תיאורתי המסביר על מקור הכעסים, מתחים, עצבים ועל השפעותיהם על התנהלות האדם בחיי היום יום. בנוסף חלק זה מציג דרכים טבעיות רבות לטיפול בכעסים לטווח ארוך.
חלק שני עוסק בהתנסות חוויות בכלים פרקטיים, כיפיים, קלים, ונגישים לטיפול בכעסים, עצבים, מתחים באופן מידי .
משך הסדנא כחמש שעות הכוללת כיבוד קל והפעלות קבוצתיות למשתתפי הסדנא לטובת יצירת שיתופי פעולה.


אז למה אתם מחכים, משאירים ונרשמים לסדנא לטיפול בכעסים.

לנה שסטקוב - משפטי העצמה

חוסר מודעות לא פורת מאחריות" , "מודעות היא צעד ראשון ללקיחת אחריות".
"איזון זה הכיוון , תמיד באמצע של הקצה אל הקצה".
"ההבדל בין ילד למבוגר בכך שילד תלוי כמעט בכל דבר בעוד שהמבוגר אינו תלוי בדבר".
"כישלון זה הפסקת ניסיון להצלחה , כל עוד אני מנסה אני מצליחה".
"שמחת חיים, בריאות, אהבה ועוצמה אלה הם זכויות מלידה , לכן חובה לממש אותם!".
"כל עוד הלב פועם ויש נשימה , הכל הוא בר השגה!".

הקהל יעד

אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 • ארגונים ובעלי עסקים • נשים 25-45 • מוסדות וארגונים אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 אשר מתקשים לזהות ולממש את היכולות, איכויות, משאבים ואוצרות שלהם…

סדנא לשליטה בעצבים

תדמיינו לעצמכם נהר זורם ושופע מלא חיים ופתאום נופל עץ וחוסם את הנהר. הנהר עולה על גדותיו ומתפרץ לכל הכיוונים ללא שליטה. מצב זה בדיוק מתאר את מה שקורה לאנרגיה של האדם בעת סטרס כרוני ועצבים מתמשכים. ניתן להשוות נהר זה…

"ניהול איכות חיים"

בשנה אחרונה השקעתי את מיטב יכולותיי, אנרגיה, מיומנויות וכישורים בפרויקט חיי. פיתחתי שיטה "ניהול איכות חיים" שעובדת לכל אחת ואחד, שמאפשרת תוך 33 ימים לנהל את איכות חייכם, להחזיר את השליטה לידכם ולחיות את היום יום בחיים שלכם מתוך שיא העוצמה והפוטנציאל בשמחה, בריאות ואהבה.

מהרו להירשם לקורס ולקבל את כל הבונוסים והאקסטרות

רוצים לקבל מדריך מזונות בריאים ???