מה הם כעסים ואיך מטפלים בהם?  כעסים או עצבים הם בעצם רגשות או תחושות שהאדם מרגיש בתוך הגוף הפיזי שלו ומשפיעים על הגוף המנטלי והאנרגטי שלו. כעסים הם בסך הכל סממנים לתדר מסוים לרוב נמוך שאדם משדר בו.
טיפול בכעסים הוא בעצם טיפול שמאפשר לאדם לעבור תהליך להעלאת התדר שהוא משדר בו על ידי עבודה ממוקדת ומדויקת על גורמים היוצרים את הרגשות והתחושות המביאים לחוסר איזון בכל המערכות האדם.
טיפול בכעסים הוא משפר איכות חיים באופן מידי ומעניק לאנשים כלים להתמודד עם מצבי יום יום בחיים בצורה כיפית ונעימה . יתרון של טיפול בכעסים שהוא פועל ברובד החוויתי לכם השינוי נלמד ונקלט אחד ולתמיד.
כמו כן טיפול בכעסים מתייחס לכל הרבדים המרכיבים את האדם גוף-נפש-רוח ונוגע בכל תחומי החיים. הטיפול מקנה ידע וכלים לניהול האזנה אישית הולמת ומספקת את כל צרכי האדם, לימוד ותרגול שיטות המניעות ומשחררות את הגוף וכתוצאה את הנפש והרוח, הפנה ויישום טכניקות שעובדות על האמונות, תפיסות והגדרות פנימיות של התת מודע לצד העבודה עם עולם הרגשות ולימוד כלים שמאפשרים לנהל אותם ולא להיות מנוהל על ידי הרגשות. אפשר לומר שהיום כמעט כל אחד צריך לעבור טיפול בכעסים ועצבים כדי ללמוד כלים המאפשרים התנהלות טובה יותר בחיים . כלים שמאפשרים לחיות את החיים מתוך שמחה, סיפוק והנאה במקום לחץ, כעס, עצבים ופחדים.


אז קדימה לפעולה, אין טעם שתחיו בעצבים אפילו עוד שנייה.