תמיכה מרחוק – שירות כולל שיחת ייעוץ בין השעות 08:00-20:00 במקרים דחופים בלבד בכל שעות היממה. בנוסף שירות כולל ניתוח פרופיל אישי של מצבכם על ידי בדיקות מעבדה ושאלונים אישיים שלי. שירות זה נועד למקרים שאתם צריכים עזרה מקצועית ואין אף אחד שיכול לעזור לכם באותו הרגע . למקרים שאתם צריכים ייעוץ, הכוונה ואין לכם מושג לאן לפנות ומאיזה כיוון להתחיל . למצבים שכבר ניסיתם ניסיתם כל מיני שיטות וכלים אך הם לא עבדו עבורכם. המענה ניתן בכל הנושאים שקשורים לאיכות חיים של האדם. מתחייבת לשירות אמין, יסודי, מסור ומכל הלב. אשמח לעזור!!!

ליווי אישי לצמיחה והתפתחות – תהליך צמיחה והתפתחות דומה לתהליך ההתבגרות. אני מעבירה אנשים תהליך דומה להורה שמחנך את הילד שלו להיות אדם בוגר, עצמאי, אחראי על חייו ואיננו תלוי בדבר. אני מלמדת כלים יעילים בהתאמה אישית עבור כל אדם שמחליט לצאת לדרך אל צמיחה והתפתחות אישית שלו. אני מעניקה לאדם מרחב בטוח, מכיל, תומך ומאפשר חקירה עצמית עמוקה, גילוי חוזקות, מתנות, משאבים, יכולות, כישורים, מיומנויות ונקודות תורפה אישיות שלו. בתהליך צמיחה והתפתחות אשית , האדם לומד לקחת אחריות מלאה ולנהל באופן אישי את הגדרות ברירת מחדל שמנהלות אותו באופן לא מודע בחייו. הגדרות ברירת מחדל הם למעשה אמונות, מחשבות ודפוסי התנהגות שנרכשו בשלבי התפתחות מוקדמים מהסביבה הקרובה. במהלך הליווי האדם רוכש כלים שמאפשרים לו להפוך לאדם בוגר שאינו תלוי בדבר. אדם שמנהל בעצמו ובזכותו את שמחת חייו, בריאותו, הצלחותיו, שגשוג, פרנסה, זוגיות וכל דבר אחר בחייו. זה הוא תהליך לעיצוב אורח חיים משגשג בכל תחומי החיים וניהול מוחלט של איכות חיים במטרה ליצור סיפוק, הנאה, שמחה, מימוש עצמי, צמיחה והתפתחות.
התהליך כולל :
יצירה ניהול מערך הזנה הולם לצרכים האישיים של האדם
מענה מקצועי להפרעות בריאות קיימות
תוכנית אישית לניקוי גוף מרעלים
ניהול תוכנית אימון גופני אישית
ניהול הולם של הרגלי מנוחה
תהליך אימוני להגדרת חזון אישי, מטרות , יעדים ותוכנית פעולה למימוש החזון במציאות חיים בפועל.
כלים להתמרת משקעים רגשיים: "טכנולוגיה לשחרור רגשות", פרחי באך, נשימה מודעת ושיטות מיוחדות להפעלת הגוף לשחרור רגשי, מטוטלת, דמיון מודרך וכלים לעבודה עם שדה האנרגטי של האדם.
כלים לשינוי אמונות מגבילות : טכנולוגיה לשינוי דפוסי התנהגות, משפטי העצמה, מנטרות חיוביות וכלים משיטת NLP לתכנות עצמי.
ארגז כלים אלטרנטיביים אישיים: נשימה, מדיטציה, דמיון מודרך, טכניקות הפעלה סודיות של הגוף.

סדנאות והרצאות לקבוצות וארגונים בתחום ניהול סטרס ואיכות חיים במטרה לשפר את תפקודה הכללית של המערכת בין אם זה אדם פרטי או ארגון, תוך מתן דגש על לימוד כלים יעילים, קלים, מעשיים ופיתוח מיומנויות חדשות . מתאים לארגונים, עסקים וקבוצות פרטיות של אנשים שמעוניינים לצמוח, להתפתח ולשפר את איכות חייהם.

פירוט הסדנאות שלי:

סדנא "מעיין האנרגיה"

בסדנה זו תלמדו מה היא אנרגיה, תגלו מה הם חוקי בסיס של אנרגיה, השפעות של חוסר אנרגיה על איכות חיים של אדם. תקבלו כלים פשוטים, מעשיים וכיפיים שעובדים במיידי להגברת רמות אנרגיה. תקבלו כלים לניהול עצמי של מאגרי אנרגיה שלכם.

סדנא "כלים לניהול עצבים"

הסדנה כוללת חלק תאורתי וחלק מעשי כולל התנסות חווייתית ולימוד כלים מעשיים תוך כדי התנסות – מה הוא סטרס ומאיפה הוא בא סיבות וגורמים? תקבלו היבט הוליסטי על סטרס בחיי אדם, תלמדו מה הם נזקים של סטרס לטווח קצר וארוך, איך סטרס משפיע על איכות חיים תקבלו הכלים שעובדים לכל אחד ואחת להתמודדות עם סטרס בחיים באופן עצמאי כבר היום. מטרת הסדנה היא לעלות את מודעות המשתתפים למה הם עצבים, מאיפה זה מגיע ולהעניק להם כלים יישומים לנהל את העצבים במצבי חיים השונים באופן מידי במקום שהעצבים ינהלו אותם. הסדנה זו מיועדות במיוחד לארגונים, קבוצות פרטיות, בעלי עסקים שמבינים את הסיכון של רמות סטרס גבוהות, חווים על בשרם את השלכותיו ומעוניינים לרכוש כלים לניהול רמות עצבים שלהם בחיים! הסדנה מבוססת על תרגול חוויתי והתנסות אישית של המשתתפים. בסוף הסדנה המשתתפים יקבלו חוברת אשר מרכזת את תוכן הסדנה בצורה כתובה. מתאים במיוחד לחברות הייטק, סטארטאפים, ארגונים ממשלתיים וחברות העובדות תחת תנאי לחץ קשים.

סדנא "חיבור הגוף לנשמה"

הסדנא זו אקטיבית לחלוטין מבוססת על תנועה חופשית ומודרכת, נשימה מודעת, דמיון מודרך ועבודה אנרגטית עם הצ'אקרות. מטרת הסדנה היא ליצור אפשרות עבור המשתתפים לחוות תוך כדי מצבים שונים את עצמכם ברבדים השונים: גוף רגש, שכל, רוח וכתוצאה מכך להכיר את הרבדים הללו טוב יותר. לחזק ולהעצים את החיבור ביניהם על מנת לאזן את התפקוד הכללי של מערכת סופר מורכבת בן האדם. הסדנה לא מתאימה לסובלים מלחץ דם גבוה אנשים עם קוצב לב או כאלה שעברו התקף לב או שבץ מוחי בשלוש שנים אחרונות. הסדנא היא  כולה דינאמית ,זזים, קופצים, רוקדים ונעים במהלכה הרבה לכן מומלץ להגיע בבגדים נוחים.

סדנא "כלים לניצול משאבים"

מטרת הסדנה יצירת תנאים המאפשרים למשתתפים לגלות, להכיר וללמוד לנהל ולנצל את המשאבים שלהם אשר זמינים להם בכל רגע נתון בחיים. המשאבים שלנו הם האוצרות שלנו, למעשה הם היכולות, איכויות, תכונות ומיומנויות אשר תורמות לנו בחיים ומקדמות את המטרות הנעלות שלנו ביותר. לכן סופר חשוב להכיר את היכולות איכויות, כישורים, תכונות ומיומנויות האישיות. למעשה סדנה זו מאפשרת ליצור מפה ברורה עבור המשתתפים של המשאבים הזמינים להם כבר עכשיו ברגע זה ולהעניק להם כלים לנצל משאבים אלו במצבי חיים שונים לטובת קידום הרצונות והמטרות שלהם. הסדנה מאפשרת למשתתפים לחוות את המשאבים שלהם בהתנסות אישית חוויתית בהפעלות קבוצתיות. הלמידה היא חוויתית לכן נשארת עם המשתתפים לאורך זמן וללא מאמץ. כמו ללמוד לרכב על אופניים. בנוסף המשתתפים יקבלו חוברת תרגול מעשית שתאפשר להם לזקק את המשאבים שלהם בצורה שיטתית וממוקדת ולהבין איך הם יכולים לנצל אותם לטובת שיפור וניהול איכות חייהם.

סדנא "מהישרדות לשגשוג"

תלמדו מה היא הישרדות ואיך היא משפיע על איכות חייו של האדם. תלמדו  מה הנזקים של הישרדות  מה הם מאפייני הישרדות: גופניים, רגשיים, מנטליים ואנרגטיים.  תלמדו מה הוא שגשוש ומאפייני אדם שמשגשג בחייו, מה התועלות של שגשוג. תקבלו כלים שמאפשרים להפוך את ההישרדות לשגשוג כבר היום. סדנה משנה חיים. הסדנה כוללת חלק תאורתי וחלק מעשי כולל התנסות חווייתית ולימוד כלים מעשיים  תוך כדי התנסות.

סדנא "לדעת לגעת"

בסדנה תלמדו מה משמעות המגע, מה היא השפה של המגע,  תלמדו את הטכניקות מגע על פי  טיפוסי אישיות, טכניקות מגע שונות לשחרור רגשות.  בסדנה תתנסו בעצמכם בשיטות מעשיות פשוטות שמשפרות משמעותית את איכות המגע שלכם כבר היום. הסדנה כוללת חלק תאורתי וחלק מעשי כולל התנסות חווייתית ולימוד כלים מעשיים  תוך כדי  חוויה והתנסות.

מטרת הסדנה היא לעלות את המודעות והקשבה לחלקי הגוף השונים, ללמוד את השפה שלהם, לפתח ולהעצים תקשורת פנימית וכתוצאה מכך לשפר את התקשורת החיצונית. פיתוח וחידוד חוש המישוש בעזרת הדושיח עם הגוף. הסדנא היא מורכבת מידע תיאורטי השזור בתרגול חוויתי. הסדנא מאפשרת למשתתפים  להתנסות ולפתח את יכולת הקשבה  ותקשורת דרך תחושות הגוף. חלק מהסדנא יעסוק בתקשורת  בין אישית בעזרת מגע ודרכים ליצור אותה נכון. במילים פשוטות הסדנא מאפשרת למשתתפים ללמוד באופן חוויתי להתחבר לעצמם, לתקשר בעזרת מגע עם אנשים אחרים, להכיר, לזהות ולהבין את השפה של המגע.

הפקת ערבי טיפוח יופי בריאות ומודעות

לקבוצות נשים עד 10 משתתפות. מטרת השירות להעניק כלים מעשיים לטיפוח יופי, בריאות ומודעות  תוך כדי התנסות חווייתית בקבוצה קטנה ואינטימית, באווירה כיפית ומשחוררת. באפשרותכם לבחור נושא שמענייו אותכם ואני אכין את תוכנית הפעלה במיוחד בהזמנה אישית שלכם. מפגשים אלו מתקיימים במרחב האישי ונוח עבורכם ובכך מבטיחים מקסימום הנאה ומינימום מאמץ.

*השירות הזה מתאים לימי  הולדת ומסיבות רווקות ושמחה באחווה הנשית, מניסיון עבר זה הפך את החוויה לבלתי נשכת עד סוף חיים של המשתתפות בזכות הכלים שרכשו ומלווים אותן עד היום .

סדנא "נשימה המפתח לחיים"

ככל שנושמים יותר כך מרגישים חיים יותר. נשימה היא מזון ראשוני שהאדם ניזון בו. ללא חמצן המוח מת תוך דקות ספורות, ללא חמצן אין נשימה והנשמה עוזבת את גופה. למרבה הפלא רוב בני אדם אינם יודעים להשתמש בפונקציה בסיסית זו שמשקפת באופן ישיר את איכות החיים של כל אדם על עלי אדמות. בסדנה זו תגלו את השפעות הנשימה על בריאות האדם  ועל איכות חייו בתחומים השונים. תלמדו טכניקות נשימה יעילות ביותר למצבי לחץ, מתח, חרדה, דיכאון, עצבים, עייפות, חדות מחשבה, שיפור הזיכרון. תלמדו שיטות נשימה לריפוי עצמי מהפרעות בריאות. תקבלו כלים מעשיים לשיפור איכות הנשימה והחיים שלכם כבר היום. הסדנה כוללת חלק תאורתי וחלק מעשי כולל התנסות חווייתית ולימוד כלים מעשיים  תוך כדי התנסות.

הפקת נופשי בריאות ומודעות במספר יעדים בחו"ל

בשיתוף פעולה עם חברת "סורנטו". נופש בחו"ל לצד תהליך התפתחותי בשילוב ניקוי גוף מרעלים ולמידת כלים חדשים לחיים, הזדמנות מופלאה לנקות את הראש מהשגרה, להטעין מצברים פנימיים ולשדרג את איכות חיים. אני דואגת לטיסות, מלונות,  תוכנית אטקרציות אזוריות, תוכנית האשרה גמישה ונוחה לכל ימי החופשה.  הנופש על בסיס חבילת "הכל כלול", פשוט משלמים ונהנים בראש שקט מנופש מאורגן, חוויתי, התפתחותי ביחד איתי בחו"ל. 

לנה שסטקוב - משפטי העצמה

חוסר מודעות לא פורת מאחריות" , "מודעות היא צעד ראשון ללקיחת אחריות".
"איזון זה הכיוון , תמיד באמצע של הקצה אל הקצה".
"ההבדל בין ילד למבוגר בכך שילד תלוי כמעט בכל דבר בעוד שהמבוגר אינו תלוי בדבר".
"כישלון זה הפסקת ניסיון להצלחה , כל עוד אני מנסה אני מצליחה".
"שמחת חיים, בריאות, אהבה ועוצמה אלה הם זכויות מלידה , לכן חובה לממש אותם!".
"כל עוד הלב פועם ויש נשימה , הכל הוא בר השגה!".

הקהל יעד

אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 • ארגונים ובעלי עסקים • נשים 25-45 • מוסדות וארגונים אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 אשר מתקשים לזהות ולממש את היכולות, איכויות, משאבים ואוצרות שלהם…

סדנא לשליטה בעצבים

תדמיינו לעצמכם נהר זורם ושופע מלא חיים ופתאום נופל עץ וחוסם את הנהר. הנהר עולה על גדותיו ומתפרץ לכל הכיוונים ללא שליטה. מצב זה בדיוק מתאר את מה שקורה לאנרגיה של האדם בעת סטרס כרוני ועצבים מתמשכים. ניתן להשוות נהר זה…

"איזון אורח חיים"

- מרגישים עצבנות , חולשה ועייפות , בלבול ותקיעות סובלים מהפרעות בריאות?
- רוצים לנהל אורח חיים בריא, לפנות רעלים, לקום בבוקר עם חיוך מלאי שמחה, אנרגיה ומוטיבציה גבוה?
- רוצים לחיות מתוך עוצמה פנימית, לממש את היכולות והכישורים?
רוצים לחגוג את עצמכם יום יום בחיים, בקלות להשיג מטרות ולהגשים חלומות ?

מהרו להירשם לקורס ולקבל את כל הבונוסים והאקסטרות!

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם