לנה היקרה, שנת פעילות חלפה, נהנינו מהנושאים המעניינים שהעברת בשיעורייך, אך יותר מכל נהנינו מהאופטימיות בקולך. מחיוך אוטנטי על שפתייך ובמאור עינייך. לאט, לאט אך בבטחה, הדבקת אותנו בגישתך!!! לנה אנחנו מאחלים לך שתמשיכי כמו שאת! בריאות, אושר והגשמת משאלות ליבך לטובה!

קבוצת תלמידים בני 60 מתנ"ס "לב העיר" ירושלים

לנה, תודה לך! הצלת אותי מניתוח שיכל לגמור לי על חיי. ראית את הסבל  והכאב שלי, ידעת לאבחן בצורה מדויקת ממה אני סובל בזמן הכי קצר שיכול להיות ולתת לי את ההמלצות כל כך פשוטות להבנה ויישום שתוך מספר שבועות גרמו לי להחלים. אין לי באמת מילים להודות לך. תבורכי והצליחי בכל מה שתעשי!

אייל מירושלים

לנה היקרה, את מלמדת אותי להיות שמח אפילו כשהחשכה חונקת והתקווה אוזלת. את מעוררת השראה ומעשירה את הנדיבות כלפי כל אחד ואחת. את מפזרת את אורך לכל קצוות עולם ומברכת ברכות של נחת ושלווה. ביושר, נוכחות, אמפטיה ושמחה את משנה את העולם לטובה. המשיכי כך, תודה.

אלי מירושלים

לנה היקירה, תודה על השנה מאתגרת בה למדנו להרגיע, החכמנו רוחנית ופיזית והשתדלנו להפנים את כל הידע שרכשנו . הכל בזכות !!! ניחנת בפנים טובות, את רגישה, אמפטית, מקצועית וחרוצה, ועל כך תבואי על הברכה. חופשה נעימה מכולנו!

קבוצת תלמידים בני 60 מתנ"ס "בית הופמן" ירושלים

לנה את משהו מיוחד, הייתי אצל הרבה מטפלים, ניסיתי אין ספור שיטות, פתחתי מועדון VIP אצל רופא משפחה שלי ואף אחד מהם לא עזר לי. כהגעתי אלייך בהמלצות  נטורופתית אתי גלעד, הייתי בספק גדול שתוכלי לעזור לי. הייתי כבר מיואש וחסר אימון בכל הגורמים ומערכות בריאות. אך ממפגש למגש החזרת בי את התקווה. עשית סדר בבלגן והיית רגישה ואוטנטית כלפי צרכיי. לאחר מספר חודשים של טיפול אצלך קראו שינויים מדהימים וסוף סוף חוויתי התקדמות בנושא שהייתי תקוע בו 30 שנים. את מקצועית, עניינית, אכפתית, רגישה, תכליתית ובעלת ידע עצום שביחד כל אלו תרמו המון לתהליך שעברתי אצלך, לימדו אותי להיות גם כזה ובכך החיים שלי השתנו פלאים. תודה לך מכל הלב.

אורן ירושלים

לנה יקרה, יש לך אישיות מיוחדת באהבת הזולת שלך, הרגישות שלך לאחר, הנתינה בשמחה מכל הלב. את לא עוד מטפלת, את חברה לכל החיים . תודה באהבה.

רותי מירושלים

תודה לך לנה היקרה קורס זה שינה את חיי מהקצה לקצה, הייתי חייה בתוך סטרס עצום ללא שום אור בקצה המנהרה. החיים שלי היו בבלגן, אימא ל 2 ילדים עובדת כשכירה בחנות ספרים 8 שעות כל יום. כל הזמן היה חסר לי זמן רצתי ממקום למקום ואף פעם לא הייתי מספיקה לעשות הכל. סבלתי מהשמנה, הפרעות עיכול, עייפות ודכדוך. ניסיתי כל מיני שיטות וטיפולים שלא בדיוק עבדו אלי. הרגשתי במלכודת, חנוקה מחוסר אונים. אז חברתי סיפרה לי על הקורס המדהים הזה, נרשמתי, קניתי, עשיתי כל מה שצריך בדיוק לפי ההנחיות. יום אחרי יום התחליתי ליישם את הדברים וכבר לאחר 3 שבועות קיבלתי תוצאות מדהימות תכלס בחיים – ירדתי במשקל, נכנסתי לכושר גופני בשמחה והנאה, רמות אנרגיה שלי עלו פלאים, גיליתי עולם שלם של מאכלים שלא הכרתי קודם, למדתי להכיר, לזהות ולנהל את הרגשות שלי ולמדתי איך לגלות אמונות מגבילות שיצרו אצלי מחשבות שליליות וגרמו לי לעשות לפעולות ומעשים שתקעו אותי בחיים מבלי שהייתי מודעת אליהם. הדבר המדליק ביותר שקרה לי בעקבות הקורס הזה הוא שהגדרתי בעצמי איזה חיים אני רוצה לחיות ובניתי תוכנית פעולה שמניע אותי כל בוקר דרייב מטורף לחיים שאני בוחרת לחיות.

עדן כהן, בת 36 מירושלים

לנה שסטקוב - משפטי העצמה

חוסר מודעות לא פורת מאחריות" , "מודעות היא צעד ראשון ללקיחת אחריות".
"איזון זה הכיוון , תמיד באמצע של הקצה אל הקצה".
"ההבדל בין ילד למבוגר בכך שילד תלוי כמעט בכל דבר בעוד שהמבוגר אינו תלוי בדבר".
"כישלון זה הפסקת ניסיון להצלחה , כל עוד אני מנסה אני מצליחה".
"שמחת חיים, בריאות, אהבה ועוצמה אלה הם זכויות מלידה , לכן חובה לממש אותם!".
"כל עוד הלב פועם ויש נשימה , הכל הוא בר השגה!".

הקהל יעד

אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 • ארגונים ובעלי עסקים • נשים 25-45 • מוסדות וארגונים אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 אשר מתקשים לזהות ולממש את היכולות, איכויות, משאבים ואוצרות שלהם…

סדנא לשליטה בעצבים

תדמיינו לעצמכם נהר זורם ושופע מלא חיים ופתאום נופל עץ וחוסם את הנהר. הנהר עולה על גדותיו ומתפרץ לכל הכיוונים ללא שליטה. מצב זה בדיוק מתאר את מה שקורה לאנרגיה של האדם בעת סטרס כרוני ועצבים מתמשכים. ניתן להשוות נהר זה…

"איזון אורח חיים"

- מרגישים עצבנות , חולשה ועייפות , בלבול ותקיעות סובלים מהפרעות בריאות?
- רוצים לנהל אורח חיים בריא, לפנות רעלים, לקום בבוקר עם חיוך מלאי שמחה, אנרגיה ומוטיבציה גבוה?
- רוצים לחיות מתוך עוצמה פנימית, לממש את היכולות והכישורים?
רוצים לחגוג את עצמכם יום יום בחיים, בקלות להשיג מטרות ולהגשים חלומות ?

מהרו להירשם לקורס ולקבל את כל הבונוסים והאקסטרות!

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם