ג'וס פלאס – השלמת הזנה חיונית כיום לכל אדם בעולם. כל מיש אוהב את עצמו באמת לא יכול לא לקחת ג'וס פלאס.

מה הוא ג'וס פלאס?
ג'וס פלאס  זה לא תוסף תזונה , ג'וס פלאס  זה השלמת הזנה חיונית לכל אדם כיום בעולם . ג'וס פלאס  זה חברה שמטרתה הגבוה היא ליצור עולם בריא יותר ומאושר יותר. לכן היא חקרה את נושא המחלות והגורמים להם שנים רבות . ג'וס פלאס  הגיעה למסכנה שרוב המחלות נוצרים בגלל שלגוף חסרים רכיבים חיוניים אשר הלכו לעיבוד בתהליך תיעוש המזון.  היא חשבה  וחקרה ופיתחה מוצר שאין כיום דומה לו בעולם. מוצר שמספק לאדם את כל מירב הרכיבים החיוניים שהאדם צריך מהלך יומו כדי להיות בריא חזק, שמח ומלא עוצמה. את המוצר החברה ארזה  בכמוסות שמכילות 28 סוגי פירות, ירקות ופירות יער, שגודלו  בצורה אורגנית לחלוטין ללא שימוש בחומרי הדברה ובקרה על שדות גידול הסמוכים. כדי להבטיח ב100% את הפוטנטיות הגבוה ביותר של מוצר פלא זה. אותם פירות וירקות שנקטפים בשיא בשלותם, נסחטים ומועברים לתהליך ייבוש בהקפאה בעזרת  טכנולוגיה חדשנית  ביותר . טכנולוגיית ייבוש בהקפאה  מבטיחה שימור בטוח של כל הרכיבים החיוניים שקיימים באותם פירות וירקות ובכך שומרת על הפוטנטיות הטבעית שלהם .  מבחינת  השפעה על הגוף צריכת ג'וס פלאס   דומה לאכילת כמויות  עצומות הנמדדות בקילוגרמים של פירות וירקות ביום אחד , רק ללא סוכר ,מים וסיבים של אותו הפרי. כל הוויטמינים , כל המינרלים וכל הנוגדי חמצון שאלו הם הרכיבי תזונה ששומרים ומגנים על הגוף מפני נזקים ומחלות מ 28 סוגים שונים של פירות, פירות יער וירקות  אתם מקבלים בפעולה אחת פשוטה . פעם אחת בלבד במהלך היום לשתות  את ג'וס פלאס  עם כוס גדולה של מים . המוצר איננו מכיל חומרים סינטטיים ואחרים מלבד רכיבים טבעיים בלבד ב 100% ועובר מינימום תהליכי איבוד  ותיעוש במהלך ייצורו. מעולם לא היה ולא יהיה פשוט יותר , מהר יותר , בטוח יותר לשמור על הבריאות , שמחה ואנרגיה שופעת .

הבדל בין גו'ס פלאס לתוסף תזונה כלשהו
תוסף תזונה לרוב מכיל ויטמינים ומינרלים סינטטיים שסונתזו במעבדה ביחד עם עוד כל מיני רכיבים שקושרים יחד את כל הרכיבים , מונעים חמצון ומבטיחים שימור , חומרים  נוספים המרכיבים את הכמוסה או טבליה לצד אותם הרכיבים שיש בתוכה. בנוסף בגלל היותם חומרים מסונתזים הם אינם נספגים בצורה יעילה ולכן דרושים מינונים גבוהים במיוחד כדי להבטיח את השפעתם , דבר זה יוצר עומס מטבולי על הכליות ,כבד ומערכת לימפה של צורך תוספי תזונה. לא לדבר על זה שגם חברות של תוספי תזונה נמצאות במירוץ אחר ההתעשרות על חשבון רכיבים איכותיים ודרכי ייצור מוזלים. באופן כללי אני נגד צריכת תוספים לא מבוקרת ואורך זמן . מבחינתי תוסף תזונה הוא שווה ערך לתרופה והשימוש בו חייב להיות בהכוונה ובקרה מקצועית. לאומת זאת ג'וס פלאס מכילים רכיבים טבעיים בלבד בעלי פוטנטיות גבוה ביותר במינונים מזערים שלא יוצרים עומס על מערכות פינוי הגוף , כך שבעת צריכתו הגוף מזה אותו כמזון ולא כתוסף תזונה או תרופה ובשמחה סופג הכל עד המיליגראם האחרון לטובתו.

טבעי ב100% ללא סוכר
בתהליך ייבוש בהקפאה של פירות, פירות יער והירקות, כל הסוכרים הולכים לעיבוד תהליך ייחודי  זה, רשום כפטנט ומאפשר היום גם לחולי סוכרת ליהנות ביתרונות בריאותיים של פירות  שלא היו זמינים עבורם עד כה בגלל תכולת סוכר הגבוה בהם.

סיפורי הצלחה
יש שפע של סיפורי הצלחה לצד ברכות והוקרת תודה  אצל כל אחד מן הזכיינים של ג'וס פלאס . באופן אישי זה מרגש מאוד לשמוע מאנשים על שיפור בהפרעות בריאות ומחלות שסחפו איתם שנים בחיים . אנשים שסבלו שנים  ממחלות דלקתיות של המעי כמו: הולקוס, מעי רגיז, קרוהן וקוליטיס ועקב מחלות אלו לא יכלו לצרוך ירקות בגלל הסיבים ולכן לא קבלו אותם החומרים החיוניים שקיימים בירקות. מספרים שמחלות אלו נרפאו מעצמם לאחר צריכת ג'וס פלאס שוטפת של שנה עד שנתיים. עוד הרבה עדויות ממטופלים בקליניקה האישית שלי שמספרים על ריפוי פלא של כאבי ראש ומגרנות , אלרגיות, השמנת יתר , דלקות פרקים, דלקות חניכיים לצד הגברת רמות אנרגיה וחיוניים, שיפור מדהים במראה העור , ציפורניים והשיער. בדיקות מעבדה מראות על שיפור נחרץ במדדים של שונים  כמו ברמות סוכר ושומנים בדם , איזון בתפקוד בלוטת התריס , החלמה מהירה מניתוחים ופציעות .  יותר מכל מרגש לשמוע " זה החזיר אותי לחיים , אני מרגישה מלאת אנרגיה ובאה לי לטרוף את העולם , סוף סוף אני מרגיש חיי.      

למה ג'וס פלאס עובד כל כך טוב ?
האמת היא פשוטה וברורה כמו אור יום.  ג'וס פלאס זה השלמת הזמנה יומית , פוטנטית ביותר שמכילה את מירב הרכיבם וחומרים החיוניים שגוף של בן אדם צריך כדי לבנות , לשקם , לחדש ולרפא את עצמו .

מסקנה: הגוף מרפא ומתקן את עצמו לבד בצורה מופלא ברגע שמספקים לו את כל הרכיבים החיוניים הדרושים לתפקודו התקין.

חברת ג'וס פלאס
JuicePLUS היא חברה שוויצרית שעובדת עפ"י תקני הבריאות המחמירים בעולם (איגוד הבריאות האוסטרלי, סוויס מדיק ועוד). 

קיימת בשוק כבר 25 שנים ופועלת ב-28 מדינות שונות בעולם . המוצרים שלה  נחקרו ב-33 מחקרים, שנערכו באוניברסיטאות ובמכוני מחקר נחשבים  ביותר בעולם.

44 מיליון בני אדם ברחבי העולם כבר היום צורכים את מוצרי פלא הג'וס פלאס! הסיבה שלא לא שמעתם על כך עד היום , כי בשוק הישראלי היא קיימת רק ארבע שנים בלבד. יחד עם  זאת  כבר היום עשרות אלפי ישראלים צורכים את ג'וס פלאס יום יום בשמחה והנאה. אל תופתעו אם בקרוב תשמעו משכן, חבר או מכר שלכם על הרווחים המדהימים שהם חווים כתוצאה משימוש והשלמת הזנה על ידי הג'וס פלאס.

סיבות לקחת ג'וס פלאס
– מוצר ואורגני באחריות ב 100%.
– בעל איכות גבוה ביותר לפי הסטנדרטיים העולמיים.
– נקלט ונספג בגוף כמזון ולא כתוסף תזונה או תרופה.
– מספק לגוף על בסיס יומי את מירב החומרים מחיוניים שהוא צריך ולעולם לא ניתן להגיע למגוון הזה על ידי צריכתת פירות וירקות בצורתם הגולמית.
– מסייע בריפוי והחלמה של כל הפרעת בריאות או מחלה.
– קל  ובטוח לצריכה ושימוש על בסיס יומי.
– לא יוצר כל אינטראקציה או התנגשות  עם שום תרופה או טיפול אחר מכל סוג שהוא.
– מותר לכולם מגיל 4 שנים.
– למתקשים בבליעה, אפשרות לפתוח את הכמוסה ולצרוך רק את תכולתה עם שתייה.
– מסייעה במלחמה וטיפול נגד מזהמי מעיים וגוף נפוצים כמו: פיטריית קנדידה , פטריות אור וציפורניים , חיידק הליקובטר פילורי , וירוס הרפס ותפילי מעיים אחרים לסוגם.

נ.ב.
מזהמי גוף ומעיים לאורך זמן מסכנים חיי האדם וגורמים להתפתחות של 99% מכל המחלות שידועות היום בעולם. בהיותם טפילים שחיים על חשבון אורגניזם חי אחר , מפרישים המון חומרים רעילים על בסיס יומי ובכך מחלישים וחושפים את הגוף להתפתחות מחלות קשות ביותר. למרבה הצער היום 80% מאוכלוסיית עולם סובלת ממזהם כזה או אחר בגלל היחלשות חיסונית גורפת של האנושות כולה כתוצאה משימוש מופרז ובלתי מבוקר באנטיביויטיקה.

– קל לאכול בריא – צריכת המוצר יוצרת חשק ודחף לאוכל מזונות  פוטנטיים, בריאים וטבעיים כמו: פירות, ירקות, אגוזים, זרעים, דגנים מלאים וקטניות.
– מעלה משמעותית את רמת האנרגיה והחיוניות בגוף.
– משפר את מראה עור , שיער וציפורניים.
– משפר את תפקוד השכלי, פוקוס, זיכרון, ריכוז וחדות מחשבה
– משפר מצב רוח
–  מסייע בטיפול הפרעות ווסת: כאבי קשים, תסמיני PMS, סדירות הווסת, אפילו יש עדויות על שיפור במצב הפוריות.
– מחזק את מערכת החיסון ובכך מצמצם את מחלות חורף ואלרגיות לסוגם.

שייק חלבון קומפליט של חברת ג'וס פלאס – מהווה השלמת ארוחה מושלמת וייחודית במינה.

אבקת חלבון טבעית ובריאה לחלוטין, ללא שום חומרים משמרים, מעובדים ומתועשים. מכילה רכיבים אורגניים וטבעוניים בלבד , ידידותית לבעלי רגישויות למזונות שונים כמו גלוטן ולקטוז. שייק קומפליט מכיל בתוכו שילוב נדיר של גדנים, קטניות, פירות וירקות , סיבים תזונתיים , חלבונים זמינים ואיכותיים , שומנים וסוכרים טובים לצד ויטמינים ומינרלים. חלבוםן הוא חומר גלם עיקרי במרכיבי הגוף . כל רקמות החיבור כמו: שרירים, גידים, שיער , סחוסים ורצועות בנויים מחלבון. כמו כן חלבון הוא משמש אבן בניין לתהליכים מטבולים פנימיים  כמו ייצור הורמוני הגוף,  בנית מטווחי מערכת החיסון, ויסות ובקרה על פקטורי קרישת הדם ועוד הרבה מאוד פונקציות קריטיות לחיי אדם. בלי חלבון הגוף מקלה מהרב יותר , הופך לחלש , חשוף ופגיע. אני ממליצה בחום לב לצרוך באופן יומי מנה אחת של שייק חלבון  קומפליט מסיבות הבאות:

– השלמת ארוחה וסיפוק תחושת סובה
– אספקת רכיבים חיוניים  הדרושים לתפקוד גוף התקין.
–  שמירה על משקל מאוזן ותקין.
– שמירה על רמות אנרגיה גבוהות
– חיזוק רקמת חיבור
– הכרחי לתיקון נזקי הגוף  לפני ולאחר אימוני גופני.
– חיזוק כל מערכות הגוף.
– צמצום חשקים ודחפים למזונות ריקים מתוכן פוטנטי.

אז איפה קונים?
מוצרי ג'וס פלאס נמכרים אך ורק על ידי זכיינים מורשים  של  החברה. לשמחתי ובגאווה אני זכיינית מורשית של החברה וניתן בשמחה ואהבה להזמין את כל מוצרי הג'וס פלאס דרכי.
במידה והחלטתם  להשקיע בעצמכם ובגוף הפיזי שלכם שהוא הבסיס לכל מי שאתם.  החלטתם לחזק את האהבה שלכם לעצמכם וליצור שינוי בבריאות שלכם

אני מזמינה אותכם לפנות אלי לקבלת מידע נוסף , שאלות וביצוע הזמנה טלפונית ישירות מהבית שלכם . מיד מתחת לטקסט צריכה להיות תיבת להשאיר את פרטי לקוח : שם ,טלפון ומייל  . לצד פרטי הקשר שלי : שם , טלפון מייל

יצירות אומנות שלי –  מחזיק מפתחות מגשים משאלות  בהכנה אישית שלי, כולל ברכה  להגשמת משאלות.

מחזיק מפתחות מורכב משרשרת הגשמת משאלות , חישוק תליה ותופסן תליה . שרשרת הגשמת משאלות כוללת  נוצה, מגן דויד/ לב עם סוגר ריצ'רצ' ופעמון פיות, שקית עיצובית וברכה מיוחדת .

ברכה למחזיק מפתחות מגשים משאלות:

נוצה היא סימן לחופש ולעשות כל בחירה בחיים מתוך חופש הבחירה בו התברך כל אדם מלידה, בנוסף נוצה מסמלת השגחה של מלאכים שומרים ומגנים על האדם תמיד.
מגן דויד/ לב עם סוגר ריצ'רצ'-  מסמל את כוח עליון ואת הייעוד האמיתי של האדם בחייו. זה תזכורת מאיפה האדם בא ולאן הוא הולך כדי שתמיד יוכל לעשות את הבחירות ולבקש משאלות מתוך חיבור אל הכוח עליון ולמהות הפנימית שלו .
פעמון פיות –  יוצר צליל שקורה לפיות וגורם להם להגשים את המשאלות . בכל פעם שהפעמון מצלצל , הפיות שומעות ואם זו משאלה שמשרתת את הטובה העליונה של רצון הנשמה עבור אותו אדם אז המשאלה שלו מתגשמת ומתממשת במציאות חייו בזמן הכי נכון והמדויק ביותר עבורו.

מחיר המחזיק  50 ₪ כולל משלוח  לכל חלקי הארץ .

לנה שסטקוב - משפטי העצמה

חוסר מודעות לא פורת מאחריות" , "מודעות היא צעד ראשון ללקיחת אחריות".
"איזון זה הכיוון , תמיד באמצע של הקצה אל הקצה".
"ההבדל בין ילד למבוגר בכך שילד תלוי כמעט בכל דבר בעוד שהמבוגר אינו תלוי בדבר".
"כישלון זה הפסקת ניסיון להצלחה , כל עוד אני מנסה אני מצליחה".
"שמחת חיים, בריאות, אהבה ועוצמה אלה הם זכויות מלידה , לכן חובה לממש אותם!".
"כל עוד הלב פועם ויש נשימה , הכל הוא בר השגה!".

הקהל יעד

אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 • ארגונים ובעלי עסקים • נשים 25-45 • מוסדות וארגונים אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 אשר מתקשים לזהות ולממש את היכולות, איכויות, משאבים ואוצרות שלהם…

סדנא לשליטה בעצבים

תדמיינו לעצמכם נהר זורם ושופע מלא חיים ופתאום נופל עץ וחוסם את הנהר. הנהר עולה על גדותיו ומתפרץ לכל הכיוונים ללא שליטה. מצב זה בדיוק מתאר את מה שקורה לאנרגיה של האדם בעת סטרס כרוני ועצבים מתמשכים. ניתן להשוות נהר זה…

"איזון אורח חיים"

- מרגישים עצבנות , חולשה ועייפות , בלבול ותקיעות סובלים מהפרעות בריאות?
- רוצים לנהל אורח חיים בריא, לפנות רעלים, לקום בבוקר עם חיוך מלאי שמחה, אנרגיה ומוטיבציה גבוה?
- רוצים לחיות מתוך עוצמה פנימית, לממש את היכולות והכישורים?
רוצים לחגוג את עצמכם יום יום בחיים, בקלות להשיג מטרות ולהגשים חלומות ?

מהרו להירשם לקורס ולקבל את כל הבונוסים והאקסטרות!

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם