הייחודיות המקצועית שלי

אני מתמחה בנטורופתיה רפואה המתבססת על ידע עתיק שנים התמקדת במניעה וטיפול הפרעות בראיות של האדם דרך אמצעים טבעיים בלבד כמו תזונה , שמנים אתרים ,צמחי מרפא ותוספי תזונה בהתאמה אישית לאחר ניתוח מעמיק הוליסטי כולל של האדם.

אני מאמינה שהגוף בעצמו מרפא את עצמו הכי טוב ברגע שרגע שמספקים לו את התנאים המאפשרים לכך. כל ייצור חי שואף לאיזון ותפקוד אופטימאלי האפשרי עבורו.

כמו כן גוף האדם תמיד שואף לרפא ולתקן את עצמו .פשוט יש הרבה גורמים שמפריעים לו לעשות את עבודתו בצורה תקינה, לכן נוצרות מחלות . כמו כן אני מתמחה בפסיכותרפיה גופנית – שיטת טיפול שמתייחסת לגוף כמוקד הטיפול לכל הפרעה שיכולה להתרחש בכל אחד מן הרבדים הבאים שמרכיבים את האדם : רובד גופני , רובד רגשי , רובד שכלי ורובד רוחני. גוף האדם זה הרובד האובייקטיבי ביותר והמוחשי ביותר ודרכו ניתן להשפיע על כל שער הרבדים באופן הכי מהיר ואיכותי. גוף האדם מחובר באופן ישיר לאלמנט הזמן ולכן מהווה חולייה מחברת מרכזית לכל שאר הרבדים . ללא הגוף האדם אינו קיים . לכן כל כלי שהוא מפעיל את הגוף ויוצר חיבור בין הרבדים הנוספים שמרכיבים את האדם נמצא בארגז כלים שלי . למשל :מגע , נקודות לחיצה מסוימות בגוף , שיטות מיוחדות להפעלת הגוף , שיטות נשימה שונות , מדיטציה , דמיון מודרך , תנועה , ביטוי קולי , יצירה , טכניקות לשינוי אמונות ושחרור משקעים רגשיים .

בנוסך אני מאמנת אישית מוסמכת ומשלבת את כלי אימון בתהליך טיפולי הנרקם על ידי באופן אישי עבור כל אחד ואחת. מהות אימון אישי היא שילוב של כלים ושיטות שבעזרתם המאמן מסייע לאדם להגדיר ולהשיג את מטרותיו תוך גילוי הפוטנציאל הטמון בו .אימון אישי זה טכנולוגיה שמכילה כלים ושיטות היעילים ביותר מכל תחומי החיים שמקלים על האדם לנוע בחייו אל עבר מטרותיו ולממש ולגלות את הפוטנציאל העצום שטמון בו . במילים אחרות פיתחתי שיטה על בסיס הידע הנרחב שרכשתי במהלך 10 שנים אחרונות שנוגעת לאדם כמכלול של 4 רבדים שונים ומספקת מענה שורשי עמוק ומדויק לאותו האדם.

 10 הדיברות שיטת "ניהול איכות חיים"

1. האדם נועד לחיות מתוך בריאות, שמחה, עוצמה ,אהבה ורמת אנרגיה גבוהה. כל מצב אחר מהווה הפרעה בריאותית שגוזלת משאבים רבים  יקרים מן האדם וגופו , לכן מצריכה טיפול הולם הקדם האפשרי.

2. האדם הוא מכלול של 4 רבדים שמרכיבים אותו : גופני, רגשי, שכלי ורחוני. לכן כל הפרעה בכל רובד שהוא מקבלת ביטוי גם בכל שאר הרבדים ודורשת התייחסות כוללת לכל הרבדים בו זמנית . דגש על הכלים הנכונים לכל רובד שמרכיב אדם המסוים שמתחיל בתהליך ניהול איכות חיים. כשמחזקים ובונים כל רובד בנפרט למעשה בכך מחזקים ומטפחים את האדם כולו.

3. אבני יסוד – הזנה הולמת , פעילות גופנית שוטפת , מנוחה מספקת , טיפול בהפרעות בראיות קיימות , שחרור משקעים רגשיים , שינוי אמונות מגבילות , גילוי ומימוש פוטנציאל פנימי אלה הם אבני בסיס שעליהם נבנתה שיטה לניהול איכות חיים , שמחזיקים אותה יציבה , יעילה ועובדת לכולם.

4. האדם ב 100% אחראי על חייו ועל כל התוצאות שקיימות כרגע בפועל בחייו , גם אם הוא איננו מודע וער לכך. תפקידי הוא להעיר את תשומת לב של הפונים אלי לאחריות אישית בלעדית שלהם על חייהם ולספק להם את הכלים הנכונים ביותר עבורם  בהתאמה אישית מדויקת . במטרה לאפשר להם לנהל את איכות חייהם באופן עצמאי כדי לאנות יותר מהחיים ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם.

5. גישה אישית וייחודית – כל אדם הוא ייחודי במינו בעל  ראיית עולם ייחודית עבור, בעל שפה אישית  משלו  ובעל מרכיבים אישיים ואישיותיים הייחודיים רק לו. לכן  אלי חובה ליצור את תוכנית ההבראה המותאמת באופן אישי עבורו. כמו כן חובה אלי להנתאים את התהליך למצבו האישי ,היכולות, צרכיו האישיים ואורח חייו של אדם הפונה אלי כך שיוכל ליישם את ההמלצות שלי במציאות חיים שלו .

6. אבחון והגדרה מדויקת של נקודת התחלה – 80% מטיפול ומענה מוצלח בכל בעיה והפרעה בריאותית ולא מתבסס על אבחון מדויק של נקודת ההתחלה . לכן אני מתחייבת לאיבחון עמוק . יסודי ומדויק ככל הניתן של כל הפרטים הקטנים . זיהוי ופענוח אותות של הגוף באמצעות  כאבים , חולשה , חשקים ,דחפים, רגשות ותסמינים אחרים דרכם הגוף מתריע על הפרעה בתפקודו.

7. אחריות אישית שלי על תהליך בטוח, מטיב, תורם, בונה , מאזן ומחזק את האדם. באחריותי המקצועית לפעול ולהתנהל באופן תומך ושומר על בטיחות  האדם במהלך התהליך.

8. מקסימום רכיבים פוטנטיים מול מינימום רכיבים רעילים. הטבעי , הגולמי זה הבריא ! הרכיבים הפוטנטיים כוללים את חומרי הזמנה הפוטנטיים : מזון , שתיה, אוויר . חומרי טיפוח יופי וניקיון . סביבה מעודדת מחשבות ורגשות חיוביות . עיסוקים ממלאים בתשוקה שמחה , הנאה ואנרגיה. הרכיבים הרעילים כוללים את חומרי הזנה רעילים: מזון , שתיה, אוויר  מזוהם מעובד ומתועש. חומרי טיפוח , יופי וניקיון רעילים ומתועשים   . סביבה מעודדת מחשבות ורגשות שליליות , מעלה עצבים , מתח וכעסים . עיסוקים מרוקנים הגורמים לעייפות , חוסר עניין , חוסר מוטיבציה , חוסר חשק וניוון באחד או יותר מן הרבדים המרכיבים את האדם.

9. הימנעות מלקיחת תוספי תזונה, צמחים ותרופות מיותרים. מיקוד התהליך בכלים טבעיים ככל הניתן כמו תזונה, נשימה  , צמחי מרפא , שמנים אתרים וטכניקות רבות להפעלת הגוף, שחרור רגשות , שינוי  אמונות. שימוש בתוספי תזונה שווה ערך לתרופה ולכן חייב להיות ממוקד ומבוקר לזמן מוגבל .

10. הנעה לצמיחה והתפתחות – צמיחה והתפתחות אלו הם תכונות מולדות בכל ייצור חיי וכל מה שקיים ביקום . זהו חוק טבע קבוע שאיננו ניתן לשינוי. תהליך צמיחה והתפתחות כרוך בהתמודדות עם פחד וכאב כחלק מיציאה מאזור הנוחות לצד לימוד ופיתוח כלים , מיומנות, כישורים ויכולות חדשות . הרגע שבו האדם יוצא מאזור הנוחות שלו אל אי ודאות הוא עובר התמרה ולומד להסתגל  מחדש למצב החדש עד שהוא יהפוך לאזור הנוחות שבשלב כל שהוא יתחיל להגביל , לצמצם ולדכא את האדם , הצמיחה וההתפתחות שלו . אז שוב יתעורר פחד וכאב ותתרחש התרחבות נוספת של צמיחה והתפתחות . על האדם עובר תהליך ניהול איכות חיים , להיות ער ומודע לחוק טבע קבוע שמשפיע בכל רגע גם אליו.   על האדם ללמוד את הכלים שיטות , גישות , טכניקות שריכזתי בשיטה זו כדי להפוך תהליך צמיחה והתפתחות לתהליך כיפי ומאנה.  

שיטות אבחון שלי

– אבחון באמצעות בדיקות דם
– אבחון באמצעות תשאול אורח חיים מעמיק ,נרחב יסודי ביותר
– אבחון דרך גלגל העין – אירידיולוגיה
– אבחון על פי רפלקסולוגיה(כף רגל) ומבנה גוף
– איבחון באמצעות התבוננות כללית על לשון, ציפורניים, מצב השיער והעור .
– אבחון  על פי ערכים ,אמונות ותוצאות קיימות כרגע בחיים .

הכלים המקצועיים שלי

רפלקסולוגיה, אירידיולוגיה, ריפוי בתזונה טבעית , פסיכותרפיה גופנית, ניקוי רעלים, כלים לעבודה עם שדה האנרגיה, שאמניזם, טיפול בצמחי מרפא, שמנים אתרים ותוספי תזונה, ריפוי בעזרת כערות טיבטיות, תוף שאמני ופעמונים טיבטיים, ניקוי וטיהור שדה אנרגיה, דמיון מודרך, מדיטציה, נשימה מודעת, נלפי, עבודה עם התת מודע,אימון אישי , שינוי הרגלים מזיקים , טיפול ביצירה , ריפוי בתנועה , טכניקות מגע לריפוי הגוף והנשמה.

שיטת "ניהול איכות חיים " היא תהליך  לימודי ממוקד שדורש נוכחות אקטיבית מלאה ופעילה של האדם בהתחשבות בנתונים האישיים שלו.
אני מאמינה שהשינוי היעיל ביותר לאדם הוא הדרגתי , ממוקד ומכוון שדורש תחזוקה  ושימור לפרק זמן של חודש לפחות כדי לשמר את התוצאות לאורך זמן.

לנה שסטקוב - משפטי העצמה

חוסר מודעות לא פורת מאחריות" , "מודעות היא צעד ראשון ללקיחת אחריות".
"איזון זה הכיוון , תמיד באמצע של הקצה אל הקצה".
"ההבדל בין ילד למבוגר בכך שילד תלוי כמעט בכל דבר בעוד שהמבוגר אינו תלוי בדבר".
"כישלון זה הפסקת ניסיון להצלחה , כל עוד אני מנסה אני מצליחה".
"שמחת חיים, בריאות, אהבה ועוצמה אלה הם זכויות מלידה , לכן חובה לממש אותם!".
"כל עוד הלב פועם ויש נשימה , הכל הוא בר השגה!".

הקהל יעד

אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 • ארגונים ובעלי עסקים • נשים 25-45 • מוסדות וארגונים אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 אשר מתקשים לזהות ולממש את היכולות, איכויות, משאבים ואוצרות שלהם…

סדנא לשליטה בעצבים

תדמיינו לעצמכם נהר זורם ושופע מלא חיים ופתאום נופל עץ וחוסם את הנהר. הנהר עולה על גדותיו ומתפרץ לכל הכיוונים ללא שליטה. מצב זה בדיוק מתאר את מה שקורה לאנרגיה של האדם בעת סטרס כרוני ועצבים מתמשכים. ניתן להשוות נהר זה…

"איזון אורח חיים"

- מרגישים עצבנות , חולשה ועייפות , בלבול ותקיעות סובלים מהפרעות בריאות?
- רוצים לנהל אורח חיים בריא, לפנות רעלים, לקום בבוקר עם חיוך מלאי שמחה, אנרגיה ומוטיבציה גבוה?
- רוצים לחיות מתוך עוצמה פנימית, לממש את היכולות והכישורים?
רוצים לחגוג את עצמכם יום יום בחיים, בקלות להשיג מטרות ולהגשים חלומות ?

מהרו להירשם לקורס ולקבל את כל הבונוסים והאקסטרות!

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם