במשך שלוש עשרה שנים אחרונות בחיי בהן חקרתי  ולמדתי שיטות טיפול שונות בגוף, נפש ורוח, יצרתי שילוב מדהים בטיפול אחד אשר כולל מרכיבים של פסיכותרפיה גופנית, דמיון מודרך, שיטות נשימה, אימון אישי, NLP, עיסוי שוודי, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה, טיפול אנרגטי, פרחי באך, צמחי מרפא, טיפול תזונתי ונטורופתיה. 

אימון אישי

בני אדם יצורים לומדים ומפתחים מיומנויות בכל דבר אשר הוא. אימון הוא כלי המאפשר לפתח מיומנות עבודה עצמית עם היכולות והכישורים שלכם, בכדי להשיג ולממש את הרצונות, צרכים וחלומות שלכם. כלי שמאפשר לחשוב תוצאות, לאתר מטרות לטווח הרחוק בכל תחומי החיים ולהשיגם בצורה שיטתית ויעילה ביותר עבורכם. אימון הוא כלי המאפשר להכיר את האסטרטגיה האישית שלכם: ערכים מובילים, דרכי פעולה, משאבים, חסמים, תחומים חזקים וחלשים ולדעת איך לנהל אותם לטובת השגת מטרות רצויות בחיים. מאפשרת לבנות תוכנית פעולה המתאימה ביותר עבור המימוש החזון האישי שלכם.

אירידיולוגיה

שיטת אבחון אלטרנטיבית בין הוותיקות והמדויקות הקיימות כיום בעולם. שיטה זו מתבססת על סריקת הסימנים על גבי הקשתית העין, אשר מהווה מפה של האדם כולו ומאפשרת לזהות ולאבחן את השתקפות המצב של איברים ומערכות גוף, את תפקודם ולאבחן בצורה די יעילה ומדויקת את המצב הבריאותי של כל אדם ללא שום התערבות חיצונית. 

פסיכותרפיה

במשך חמש שנים למדתי  פסיכותרפיה גופנית עם התמחות באיזון הגוף והנפש.
השיטה עוסקת בטיפול ואיזון הנפש דרך הגוף, היא יוצרת פעולה מסונכרנת בין הרבדים המרכיבים את האדם – גוף – נפש – רוח כדי לאפשר פעולה מתוך חיבור אל הרגשות המתבטאים בתחושות הגוף לבין המחשבות הנוצרות במוח לבין הרוח שלנו שהוא בעצם איכויות מולדות שלנו.
כדי להשיג את האיזון האופטימלי אני משתמשת בשילוב מספר טכניקות כמו: מגע, דימיון מודרך, עבודה על שינוי תודעה, שימוש ביצירתיות ודימיון, נשימה מודעת, שיחרור אמונות ותפיסות המזיקות לכם ולא משרתות אותכם יותר. בעזרת השיטה הזו ניתן ללמוד להכיל ולהכיר את הרגשות ותחושות הקיימות בנו, להיות מחוברים וקשובים לעצמינו רגשית. להיות בעלי שליטה על העולם הרגשי שלנו.

עיסויים ומגע

במשך שנתיים למדתי עיסוי שוודי וטכניקות מתקדמות בטיפולי מגע. ובשמונה שנים אחרונות אני מטפלת בפועל בשיטת מגע ייחודית אשר יצרתי בעצמי בשילוב של מגוון שיטות טיפול כמו עיסוי שוודי, ארומתרפיה רפלקסולוגיה, פסיכותרפיה גופנית ואיזון אנרגטי. שיטת עיסוי שלי מותאמת באופן אישי לכל אחד ואחת מבחינת עוצמה, עומק, קצב, לחץ ונוכחות המגע אשר מעניקים לכם את המגע המושלם עבורכם וגורמת לכם לסיפוק מושלם של צורכי הגוף והנשמה מתאים במיוחד לאנשים הסובלים משרירים תפוסים, מתח כללי בגוף, כאבים לסוגם, כיווץ ולחץ. 

ארומתרפיה

שיטת טיפול עתיקה אשר משפיע תוך שניות ספורות על גוף האדם מכיון שפועלת דרך חוש הריח קודם כל ועוקפת את תהליכי עיבוד ומחשבה של המוח בשימוש בהרחה או במבער. על ידי שמנים אתרים ניתן ליצור פורמולה המתאימה ביותר עבור כל מטופל במיוחד, רקיחת קרמים ותמרוקים קוסמטיים למגוון בעיות שונות למשל בעיות אור, כאבי שרירים ודלקת מפרקים. 

רפלקסולוגיה

שיטת אבחון וטיפול על ידי  לחיצות ועיסוי של נקודות רפלקס בכף רגל אשר מייצגים את מפת האיברים ומערכות גוף שונות. בעזרת רפלקסולוגיה ניתן לקרוא את מפת החיים של כל אדם מכיוון שבכף רגל מוטבעים כל הסימנים שהאדם עבר וחווה בחיים. על ידי עבוד שיטתית ומדויקת ניתן לטפל ולהשפיע על מגוון רחב של פתולוגיות רפואיות, מצבי מחלה וחוסר איזון כל שהוא בגוף ובנשמה.

פרחי באך

מיצוי אנרגטי של פרחים מסוימים אשר מאפשר לטפל בצורה יעילה, בטוחה ומהירה בנפש של אדם, מאפשרת לאדם לעבור את השינוי הדרוש בחייו בכדי להוציא החוצה בעוצמה את אור הנשמה. מטפלת ברבדי הנפש העמוקים ברמה הפיזית, הרגשית והאנרגטית. עבודת עומק דומה לקילוף שכבות בצל. היא מאפשרת בצורה בטוחה, יעילה ועוצמתית לקלף את השכבות הבלתי נראות לעין המכסות את אור הנשמה ומשמבשות את הניצוץ הטבעי שלה. 

נטרופתיה - תזונה כבסיס לבריאות איתנה

במשך ארבע שנים למדתי נטרופתיה –  טיפול בתזונה, צמחים ותוספי מזון בחוסר איזון בגוף ובנפש. אשר היום העניק לי ידע רב ועוצמה בטיפול במחלות קשות כמו סכרת בעיקר סוג 2, עודף כולסטרול, יתר לחץ דם, דלקות למיניהם (דלקת פרקים, דלקת בשתן ומצב כללי של דלקת בגוף), השמנה ותמיכה במחלות פרקינסון, אלצהיימר וסרטן.
הידע שלי בתחום זה מאפשר לי לבנות לכל אחד ואחת את התוכנית הבראה המדויקת ומתאימה ליצירת שינוי רצוי. כל מה שאנחנו משורש השערה ועד קצה הציפורן בנוי ממה שאנחנו מכניסים אל תוך הפה. היום ליצור האזנה מספקת את כל הרכיבים החיוניים הדרושים לתפקוד הגוף התקין באופן שוטף הפך לאתגר חיים. המרדף אחר העושר הגורם לתיעוש המזון המחריד ויוצר הפרעות בריאות אצל כלל האוכלוסייה. לצד התפתחות תעשייה שלמה של "וולנס". המוני חברות לתוספי תזונה, צמחי מרפא והשלמות מיקרו ומקרו אלמנטים לצד אין ספור של מטפלים, מומחים, יועצים לאין ספור תחומים של רפואה משלימה הופכים את ההאזנה בסיסית לאתגר. לכן ריכזתי ידע שיעניק לכם כלים לבנות לכם בעצכם את ההאזנה שמספקת לכם את כל מה שצריך כדי הגוף שלכם יוכל לבנות את עצמו בצורה הולמת.    

NLP

שיטה מודרנית אשר מאפשרת לנו לתכנת את התת מודע והמוח שלנו. מאפשרת ליצור שליטה על המחשבות שלנו, להיפטר מהרגלים מזיקים ובלתי רצויים, ליצור ולשתול אמונות בריאות, מחזקות ומקדמות אותנו אל עבר הרצונות, צרכים והחלומות שלנו. כמו שאומרים "הכל בראש", הכל אפשרי והשמיים הם הגבול. טכניקה זו מקנה מיומנויות בניהול התודעה שלנו, תיקון על ה"באגים" ומקסום פוטנציאל הפנימי.

שיטות טיפול בשדה האנרגטי

עולם האנרגיות אומנם לא נראה לעין אך נוכח בעוצמה בכל רגע נתון בחיים שלנו! לכן להתעמק ולשלב בעבודתי מספר שיטת לטיפול ברובד האנרגטי של האדם . ביואורגונומי של רפי רוזן  שיטת הEMF של פגי פניקס דבורו ועבודה עם מטוטלת אשר עוסקות בטיפול של השדה האלקטרו מגנטי של האדם = אנרגיה. מאפרות להניעה וליצור תהליך ריפוי ברובד הכי בסיסי שלנו, באנרגיה שלנו, אשר מהווה בסיס לקיימות של הרבדים הנוספים כמו גוף ונפש.

קלפים טיפוליים

אמצעי נפלא להתחבר לעצמינו, ליצור בהירות, הבנה, הקשבה, לפתוח את מרחב הראיה של מי שאנחנו, של הסיטואציה הניצבת לעברינו, לקבל זווית ראייה חדשה, לפתוח את התודעה ולקבל הארה על עצמינו ועל המתרחש סביבנו.

לנה שסטקוב - משפטי העצמה

חוסר מודעות לא פורת מאחריות" , "מודעות היא צעד ראשון ללקיחת אחריות".
"איזון זה הכיוון , תמיד באמצע של הקצה אל הקצה".
"ההבדל בין ילד למבוגר בכך שילד תלוי כמעט בכל דבר בעוד שהמבוגר אינו תלוי בדבר".
"כישלון זה הפסקת ניסיון להצלחה , כל עוד אני מנסה אני מצליחה".
"שמחת חיים, בריאות, אהבה ועוצמה אלה הם זכויות מלידה , לכן חובה לממש אותם!".
"כל עוד הלב פועם ויש נשימה , הכל הוא בר השגה!".

הקהל יעד

אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 • ארגונים ובעלי עסקים • נשים 25-45 • מוסדות וארגונים אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 אשר מתקשים לזהות ולממש את היכולות, איכויות, משאבים ואוצרות שלהם…

סדנא לשליטה בעצבים

תדמיינו לעצמכם נהר זורם ושופע מלא חיים ופתאום נופל עץ וחוסם את הנהר. הנהר עולה על גדותיו ומתפרץ לכל הכיוונים ללא שליטה. מצב זה בדיוק מתאר את מה שקורה לאנרגיה של האדם בעת סטרס כרוני ועצבים מתמשכים. ניתן להשוות נהר זה…

"איזון אורח חיים"

- מרגישים עצבנות , חולשה ועייפות , בלבול ותקיעות סובלים מהפרעות בריאות?
- רוצים לנהל אורח חיים בריא, לפנות רעלים, לקום בבוקר עם חיוך מלאי שמחה, אנרגיה ומוטיבציה גבוה?
- רוצים לחיות מתוך עוצמה פנימית, לממש את היכולות והכישורים?
רוצים לחגוג את עצמכם יום יום בחיים, בקלות להשיג מטרות ולהגשים חלומות ?

מהרו להירשם לקורס ולקבל את כל הבונוסים והאקסטרות!

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם