קצת על עצמי

נולדתי באוקראינה ועליתי לארץ בגיל 13. בחוויה שלי הילדות שלי הסתיימה בעת המעבר לארץ ישראל שבין היתר הביא איתו התמודדות עם אתגרים רבים בכל המישורים שלך החיים! אחד הסיבות שדרכי פנתה לחקירה ולמידה של רפואה הוליסטית בגיל כל כך צעיר, כי בעצמי חיפשתי פתרונות לרפא את עצמי…

בגיל 18 התחלתי ללמוד פסיכותרפיה גופנית במכללת רידמן ירושלים מסלול של 5 שנים. העיקרון שעומד מאחורי פסיכותרפיה גופנית זה שהגוף הוא המכלול לנפש ורוח. הגוף מכיל בתוכו את כל התוכן והמידע הדרושים כדי ליצור התמרה לכל דבר שמעקב את צמיחה והתפתחות הטבעיים של האדם. חוויתי את זה על בשרי ! במהלך הלימודים בעצמי עברתי תהליך ריפוי עמוק של הנפש דרך הגוף ולאחר שסיימתי את לימודים התחלתי לטפל בטכניקות מגע כמו עיסוי שווד, רפלקסולוגיה וארומתרפיה בשילוב עם עבודת גוף נפש ולעזור לאנשים אחרים לעבור תהליכי ריפוי של הנשמה והגוף.

אחרי 4 שנים של הפסקת לימודים נרשמתי ללימודי מסלול נטורופתיה במכלל רידמן. הלימודים נמשכו 4 שנים  והביאו לי ידע עתיק ימים לרפא מחלות והפרעות בריאות בדרך הטבעית בעזרת תזונה, צמחי מרפא, שמנים אתרים ותוספי תזונה. במקביל סיימתי לימודי הכשרה כמאמנת אישית מטעם האיגוד הישראלי לקואוצ'ינג שהעניקו לי כלים רבי ערך בבניית המוטיבציה, נטרול חסמים, זיהוי משאבי, הגדרת חזון אישי לחיים ובניית תוכני פעולה יעילה למימוש החלומות במציאות חיים.

10 שנים שלך למידה העניקו לי הכשרה כפסיכותרפיסטית גופנית, נטורופתית, מאמנת אישית בחירה ואפשרו לי לגבש אסטרטגיית עבודה יעילה  במיוחד עם אנשים שמוכנים לעשות שינויים בחיים כדי לקבל את המיטב ממסע חיים קסום זה  .

בכמה שנים אחרונות אני מעבירה הרצאות וסדנאות במספר מרכזים קהילתיים בירושלים בנושאי רפואה משלימה הקשורים לשיפור איכות החיים, כלים לשמירה על בריאות הגוף והנשמה ובמקביל מקבלת מטופלים פרטיים בקליניקה פרטית בביתי.

בין הנושאים הכי אקטואליים בשנתיים אחרונות של הפרקטיקה שלי הם שחיקה, עודף רעלים, סטרס והשלכותיו הרבות בתחומי החיים השונים של המטופלים שלי וכמובן של עוד המוני אנשים בעולם המודרני. אני רואה את הסבל ואת ההשלכות הקשות שנגרמות בעקבות שחיקה גורפת, רמות סטרס גבוהות וניהול אורח חיים לקוי. זה עצוב ואבסורדי בו זמנית, כי יש לנו כאנושות את כל הכלים להיות בריאים, שמחים ומאושרים כבר ברגע זה בחיים.

השליטה על החיים מלכתחילה נמצאת בידיים של כל אחד מאתנו, אנחנו אלה שאחראית על המחשבות, בחירות והמעשים שלנו, אז איך שרוב העולם סובל היום מתסמיני סטרס? התשובה פשוטה מבנה מערכת החברתית לתוכו אנו נולדים המשדר בעוצמה מסר ההישרדות ולא שגשוד. לצד השפע של אפשרויות, גירויים, הסכות דעת, רשתות חברתיות, טכנולוגיות חדשניות. כל אלו מעמיסים על מערכת העצבים שלנו ומשבשים את יכולתה לשקם את עצמה ופוגעים ביכולת הקליטה והתגובה שלנו .

סטרס גורם לעודף רעלים המחמצנים את הרקמות שלנו מבפנים וגורמים להיווצרות מחלות שפוגעות בבריאות, מפרות איזון בין הגוף להנשמה ומביאים לשחיקה טרם עת  !

אז החלטתי לעשות חקירה מעמיקה על נושא הסטרס בחיים המודרניים של האדם וליצור ערכת כלים יישומיים פרקטיים, קלים, ברורים ונוחים לשימוש במטרה לדעת לנהל ולעלות את אנרגיית החיים הזמינה, להוריד את רמות הסטרס בחיים ולבנות מערך ניהול נכון ובריא של הסטרס בחיים. רצון זה הניע אותי לפעולה ויצרתי סדנא חווייתית מדהימה שכולה עוסקת בכלים פרקטיים, קלים ונגישים לניהול אנרגיית החיים באופן מידי "מעיין האנרגיה" .

בסדנא זו ריכזתי מאגר גדול של כל מיני שיטות , טכניקות , טריקים שעובדים באופן מידי, מעלים את השמחה ומוטיבציה, מורידים את רמת הסטרס , העצבים וממלאים באנרגית חיים תוך דקות ספורות . לאחר שיצרתי את הסדנא המדהימה הזו והעברתי אותה ברחבי הארץ הבנתי שהכלים האלו הם מדהימים ועוזרים 100% באופן מידי אך לא מספיקים כדי לטפל בשורש הבעיה , לכן יצרתי קורס אינטרנטי בשפה קלה ונגישה להבנה עבור כולם "חיים בריאים חופשיים מרעלים " שמאפשר צעד אחר צעד לפנות ולשחרר רעלים מכל הרבדים: להכיר ולהימנע מחשיפה עודפת לרעלים חיצוניים, לשחרר משקעים רגשיים וטראומות מן העבר, לשנות אמונות מגבילות ודפוסי התנהגות מזיקים , לנקות את הגוף בעזרת תזונה וצמחי מרפא ולעבור לאורח חיים בריא .

קורס זה מהווה שילוב של ניתוח ובניית מערך הזנה בריא והולם לצרכים אישיים לצד מענה מקצועי להפרעות בריאות קיימות ותוכנית לניקוי גוף מרעלים צעד לאחר צעד. בשילוב של תוכנית פעילות גופנית קלה וזמינה לכולם לצד תהליך אימון אישי לניהול עצמי יעיל, כלים לטיהור אנרגטי וטכניקות גוף נפש לאיזון בין רגש לשכל ובין הגוף לנשמה .

קורס זה מעניק ידע מקצועי מקיף בשילוב כלים שעובדים לניהול איכות חיים בכל הרבדים המרכיבים את האדם שהם : רובד גופני, רובד רגשי, רובד שכלי ורובד רוחני במקביל ובו זמנית . קורס "חיים בריאים חופשיים מרעלים " מתייחס לכל התחומים של חיי אדם המודרני ומציע פתרונות מקוריים מגוונים , מקצועיים שעבדו מצוין עבורי, עבור המטופלים שלי ועבור המוני אנשים אחרים .לכן ללא ספק יעבדו מצוין גם עבורכם !

קורס אינטרנטי " חיים בריאים חופשיים מרעלים " זמין עבורכם במחשב האישי שלכם , בזמן הפנאי שלכם ביחד עם תמיכה שלי בקבוצת פייסבוק סגורה. הוא עשיר במגוון רחב של טכניקות, שיטות וכלים הטובים ביותר מארגז הכלים שלי . כך שכל אחד מהמשתתפים יוכל לגלות את הכלים שעובדים הכי טוב עבורו ליצירת השינויים הדרושים בכל תחומי חייו. מטרת הקרוס היא להחזיר את השליטה על החיים לידי המשתתפים , להעניק להם כלים לנהל את הבריאות, אנרגיית חיים, שמחה, הצלחה ואיכות חייהם באופן עצמאי תוך כדי ניהול יעיל של הרגלי בסיס שיוצרים יחד את אורח החיים.

המתנה הגדולה שטמונה ביצירת אורח חיים בריא היא בניית הרגלי חיים בריאים ומקדמים שמאפשרים לאדם לגלות ולממש את הפוטנציאל הטמון בו בשמחה, הנאה, בריאות ואהבה!

משתתפי הקורס מספרים :

תודה לך לנה היקרה, קורס זה שינה את חיי מהקצה לקצה , הייתי חייה בתוך סטרס עצום ללא שום אור בקצה המנהרה. החיים שלי היו בבלגן, אימא ל 2 ילדים עובדת כשכירה בחנות ספרים 8 שעות כל יום .  כל הזמן היה חסר לי זמן רצתי ממקום למקום ואף פעם לא הייתי מספיקה לעשות הכל  . סבלתי מהשמנה, הפרעות עיכול , עייפות ודכדוך. ניסיתי כל מיני שיטות וטיפולים שלא בדיוק עבדו אלי . הרגשתי במלכודת , חנוקה מחוסר אונים. אז חברתי סיפרה לי על הקורס המדהים הזה , נרשמתי ,קניתי , עשיתי כל מה שצריך בדיוק לפי ההנחיות . יום אחרי יום התחליתי ליישם את הדברים וכבר לאחר 3 שבועות קיבלתי תוצאות מדהימות תכלס בחיים – ירדתי במשקל , נכנסתי לכושר גופני בשמחה והנאה, רמות אנרגיה שלי עלו פלאים , גיליתי עולם שלם של מאכלים שלא הכרתי קודם, למדתי להכיר, לזהות ולנהל את הרגשות שלי ולמדתי איך לגלות אמונות מגבילות שיצרו אצלי מחשבות שליליות וגרמו לי לעשות לפעולות ומעשים שתקעו אותי בחיים מבלי שהייתי מודעת אליהם. הדבר המדליק ביותר שקרה לי בעקבות הקורס הזה הוא שהגדרתי בעצמי איזה חיים אני רוצה לחיות ובניתי תוכנית פעולה שמניע אותי כל בוקר דרייב מטורף לחיים שאני בוחרת לחיות.

עדן כהן בת 36 מירושלים.

האג'נדה שלי

המציאות היא רק השתקפות של העולם הפנימי!!
אז בואו ליצור את השינוי הפנימי הדרוש כדי לקבל את המציאות הרצויה!!!

אתם יכולים להשיג וליצור בחיים שלכם כל דבר אשר רק חלמתם אליו! אתם יכולים ליצור בריאות אידאלית עבורכם, למקסם את ההצלחות שלכם בחיים אישיים ועסקיים וליצור איכות חיים הרצויה עבורכם המספקת את כל הצרכים בכל תחומי החיים!

אנחנו יוצרים את המציאות שלנו בכל רגע נתון על ידי זכות הבחירה הנפלאה אשר קיבלנו במתנה.
החיים הם יפים ומדהימים ואנחנו יוצרים ומעצבים אותם על ידי רצונות, אמונות, ניסיון עבר, תווי אופי אישיים, דפוסי התנהגות ובחירות שלנו בכל רגע נתון.
כל עוד הלב פועם ויש נשימה , הכל הוא בר השגה! זאת מכיוון ששינוי הוא חלק בלתי נפרד ממהלך טבעי של החיים והיקום בו אנחנו נמצאים השינוי הוא אחד האלמנטים הקבועים של היקום הזה. שינוי= התפתחות, כל שינוי הוא יציאה מתחום הנוחות כל יציאה מתחום הנוחות היא צמיחה והתפתחות עבור הפרט, היא הזמנות למימוש הפוטנציאל והגשמת חלומות. מטרה עיקרית שלי היא להעניק לכם כלים שיאפשרו לכם לבצע שינויים באופן קל נעים וכיפי!
לפעמים קשה לשנות, לא יודעים איך ומאיפה להתחיל, וזה בסדר גמור כי בדיוק בשביל זה אני כאן, כדי לעזור לכם לעבור את השינוי הזה בעצמכם עם הכלים שאני מעניקה לכם, יד ביד וליצור מציאות חדשה, שהיא האידאלית עבור כל אחד ואחת.
הכל אפשרי, לכל בעיה יש פיתרון וניתן לממש כל חלום. הידע והניסיון המקצועי שלי יעניקו לכם כלים להשיג כל מטרה אשר תציבו בחיים. הדרך יכולה להיות קשה אך זה סימן נפלא לעליה, כשעולים לפסגת ההר, נוף נפלא נפתח לעבר עינינו, משרה שקט ושלווה, ביטחון ועוצמה, התלהבות ושמחה, השראה ויצירה ובדיוק בשביל זה באנו לעולם הזה! חשוב לי לציין שהדרך היא יפה ומדהימה כי היא החיים עצמם ועם גישה מתאימה ומוטיבציה נכונה היא הופכת לקלה ונעימה.
שינוי אורח חיים הוא מבורך ביותר ואני תומכת בו על מנת ליצור מציאות טובה יותר, שתתאים לכל אחד ואחת בצורה מושלמת ואופטימלית, עיצוב אורח חיים משגשג בכל תחומי החיים יאפשר לכם להינות מהחיים ומעצמכם בכל רגע נתון, לבקוע ולממש את הפוטנציאל הטמון בכם ולחלוק אותו עם העולם הסובב אותכם בשמחה, אהבה וגאווה!

לנה שסטקוב - משפטי העצמה

חוסר מודעות לא פורת מאחריות" , "מודעות היא צעד ראשון ללקיחת אחריות".
"איזון זה הכיוון , תמיד באמצע של הקצה אל הקצה".
"ההבדל בין ילד למבוגר בכך שילד תלוי כמעט בכל דבר בעוד שהמבוגר אינו תלוי בדבר".
"כישלון זה הפסקת ניסיון להצלחה , כל עוד אני מנסה אני מצליחה".
"שמחת חיים, בריאות, אהבה ועוצמה אלה הם זכויות מלידה , לכן חובה לממש אותם!".
"כל עוד הלב פועם ויש נשימה , הכל הוא בר השגה!".

הקהל יעד

אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 • ארגונים ובעלי עסקים • נשים 25-45 • מוסדות וארגונים אנשים פרטיים בגילאים בין 25-65 אשר מתקשים לזהות ולממש את היכולות, איכויות, משאבים ואוצרות שלהם…

סדנא לשליטה בעצבים

תדמיינו לעצמכם נהר זורם ושופע מלא חיים ופתאום נופל עץ וחוסם את הנהר. הנהר עולה על גדותיו ומתפרץ לכל הכיוונים ללא שליטה. מצב זה בדיוק מתאר את מה שקורה לאנרגיה של האדם בעת סטרס כרוני ועצבים מתמשכים. ניתן להשוות נהר זה…

"איזון אורח חיים"

- מרגישים עצבנות , חולשה ועייפות , בלבול ותקיעות סובלים מהפרעות בריאות?
- רוצים לנהל אורח חיים בריא, לפנות רעלים, לקום בבוקר עם חיוך מלאי שמחה, אנרגיה ומוטיבציה גבוה?
- רוצים לחיות מתוך עוצמה פנימית, לממש את היכולות והכישורים?
רוצים לחגוג את עצמכם יום יום בחיים, בקלות להשיג מטרות ולהגשים חלומות ?

מהרו להירשם לקורס ולקבל את כל הבונוסים והאקסטרות!

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם